REZULTATI SA OPŠTINSKIH, GRADSKIH I REPUBLIČKIH TAKMIČENjA
školska 2007/08. godina
Na opštinskim, gradskim i republičkim takmičenjima, u toku školske 2007/08. godine, učenici naše škole osvojili su 31 prvo mesto, 45 drugih mesta, 41 treće mesto i 41 pohvalu.
takmičenja: |
smotra/konkurs |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
1. mesto |
4 |
22 |
5 |
|
2. mesto |
4 |
37 |
4 |
|
3. mesto |
9 |
21 |
11 |
|
pohvala |
31 |
6 |
3 |
1 |
Na ekipnim takmičenjima naši učenici su osvojili 2 druga, 3 treća mesta i jednu pohvalu na opštinskim takmičenjima. Orkestar naše škole osvojio je prvo mesto na opštinskom i gradskom takmičenju.
SRPSKI JEZIK
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Purešić Mina |
5-1 |
I |
III |
|
|
Vilotić Dubravka |
5-3 |
II |
III |
|
|
Jevtović Jovana |
5-3 |
II |
III |
|
|
Straka Stefan |
5-4 |
II |
|
|
|
Mikić Lidija |
5-5 |
III |
|
|
|
Isaković Vuk |
6-5 |
III |
|
|
|
Đukić Maja |
8-1 |
III |
|
|
|
Rebić Teodora |
8-1 |
III |
|
|
LITERARNI KONKURS BIBLIOTEKE GRADA BEOGRADA
„AL' SE NEKAD DOBRO JELO“
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Pilipović Iva |
5-5 |
|
pohvala |
|
|
Mikić Lidija |
5-5 |
|
pohvala |
|
ENGLESKI JEZIK
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Čolić Jelena |
8-1 |
II |
|
|
|
Maksimović Filip |
8-4 |
II |
|
|
|
Stojić Aleksandar |
8-1 |
II |
|
|
|
Vukčević Bojana |
8-3 |
III |
|
|
TAKMIČENjE RECITATORA
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Kreclović Tonja |
2-5 |
II |
|
|
„MAJSKA PESNIČKA SUSRETANjA“
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Lešnjak Ivan |
2-5 |
I |
|
|
|
Janković Vukan |
2-5 |
nagrada |
|
|
|
Keser Nađa |
2-5 |
nagrada |
|
|
MATEMATIKA
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Malkov Anja |
3-5 |
I |
|
|
|
Mijatović Teodora |
3-5 |
I |
|
|
|
Milekić Luka |
3-5 |
I |
|
|
|
Čiča Marija |
3-4 |
I |
|
|
|
Elez Maša |
3-4 |
I |
|
|
|
Keser Sergej |
3-4 |
I |
|
|
|
Vitorović Ognjen |
3-1 |
II |
|
|
|
Arsenijević Ognjen |
3-1 |
I |
|
|
|
Simendić Vladimir |
3-3 |
II |
|
|
|
Vujičić Petar |
3-3 |
III |
|
|
|
Vraneš Jana |
4-2 |
II |
II |
|
|
Đurić Luka |
4-1 |
II |
I |
|
|
Lazić Milica |
4-2 |
II |
II |
|
|
Vukosavljević Boris |
4-1 |
III |
II |
|
|
Laušević Ivan |
5-2 |
I |
|
|
|
Stanojević Kosta |
5-1 |
pohvala |
pohvala |
|
|
Todorović Andrija |
5-2 |
pohvala |
pohvala |
|
|
Jevtović Jovana |
5-3 |
pohvala |
|
|
|
Mitrović Božidar |
6-3 |
I |
|
|
|
Maljković Marko |
6-5 |
II |
pohvala |
|
|
Kašćelan Đorđe |
6-5 |
pohvala |
|
|
|
Popović Jasna |
8-2 |
pohvala |
|
|
|
Nenadović Miloš |
4-2 |
II |
|
|
|
Miljanović Marko |
? |
|
|
pohvala |
MATEMATIČKI TURNIR
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
Mitrović Božidar |
6-3 |
pohvala |
TAKMIČENjE „MISLIŠA“
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
Elez Maša |
3-4 |
II |
Arsenijević Ognjen |
3-1 |
III |
Ivanović Kosta |
3-1 |
III |
Katić Miloš |
3-2 |
III |
Malkov Anja |
3-5 |
III |
Simendić Vladimir |
3-3 |
III |
Čiča Marija |
3-4 |
III |
Nešković Đorđe |
4-4 |
I |
Vraneš Jana |
4-2 |
I |
Đurić Luka |
4-1 |
II |
Chalabi Etir |
4-3 |
III |
Lazić Milica |
4-2 |
III |
Miljković Rade |
4-4 |
III |
Maljković Marko |
6-5 |
II |
Mitrović Božidar |
6-3 |
II |
Milosavljević Luka |
2-5 |
pohvala |
Milutinović Ognjen |
2-5 |
pohvala |
Pantić Nevena |
2-5 |
pohvala |
Šofa Aleksandar |
2-5 |
pohvala |
Knežević Marija |
2-3 |
pohvala |
Obućina Uroš |
2-3 |
pohvala |
Kojić Danilo |
2-4 |
pohvala |
Dožić Dijana |
2-4 |
pohvala |
Jokić Miloš |
2-2 |
pohvala |
Krivošija Aleksa |
2-2 |
pohvala |
Popović Andrea |
2-1 |
pohvala |
Spremović Nina |
2-1 |
pohvala |
FIZIKA
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Mitrović Božidar |
6-3 |
I |
II |
III |
|
Maljković Marko |
6-5 |
II |
III |
|
|
Ćurić Tijana |
6-2 |
III |
|
|
|
Milekić Aleksandar |
7-4 |
I |
|
|
HEMIJA
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Purić Jelena |
7-5 |
II |
|
|
SMOTRA ISTRAŽIVAČKIH RADOVA
GIMNAZIJE „RUĐER BOŠKOVIĆ“
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
Jovanović Predrag |
7-2 |
pohvala |
Despotović nikola |
8-2 |
pohvala |
Đukić Maja |
8-1 |
pohvala |
Kopčalić Anja |
8-1 |
pohvala |
Perić Minja |
8-2 |
pohvala |
Smodlaka Marija |
7-1 |
pohvala |
Antunović Rastko |
7-2 |
pohvala |
KONKURS KOMPANIJE „VOLVO“
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
Miloradović Ana |
7-4 |
diploma |
Nankovski Nadežda |
7-1 |
diploma |
Dabović Ivana |
7-1 |
diploma |
Jovanović Predrag |
7-2 |
diploma |
Došen Marko Stefan |
7-4 |
diploma |
INFORMATIKA
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Marković Nikola |
8-1 |
I |
I |
|
TEHNIČKO OBRAZOVANjE
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
r.br. |
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Ivić Milan |
6-2 |
I |
|
|
|
Mitrović Aleksa |
5-2 |
II |
|
|
|
Vekić Danijel |
5-2 |
II |
|
|
|
Medić Igor |
5-2 |
II |
|
|
|
Chalabi Amar |
6-5 |
III |
|
|
|
Mirović Milica |
6-5 |
III |
|
|
|
Isaković Vuk |
6-5 |
pohvala |
|
|
|
Veličković Ana |
6-1 |
I |
|
|
|
Kostov Nina |
6-1 |
I |
|
|
|
Rebić Teodora |
8-1 |
II |
|
|
|
Todorović Andrija |
5-2 |
II |
|
|
„ŠTA ZNAŠ O SAOBRAĆAJU?“
(disciplina: test bicikla)
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Ekipa 6-1 |
6-1 |
II |
|
|
„ZAŠTITA OD POŽARA“
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Plavšić Sofija |
4-1 |
|
III |
|
|
Lazić Milica |
4-2 |
|
III |
|
|
Ćesarević Sara |
4-4 |
|
III |
|
|
Patrić Nađa |
4-1 |
|
III |
|
„NAJRASPEVANIJE ODELjENjE“
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
4-2 |
I |
|
|
„ZLATNA SIRENA“
(takmičenje solo pevača)
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Đukanović Nataša |
4-2 |
II |
|
|
|
Milovanović Marta |
6-3 |
II |
|
|
|
Petrović Emilija |
8-2 |
II |
|
|
„ZLATNA SIRENA“
(takmičenje dueta)
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Đukanović Nataša |
4-2 |
I |
I |
|
|
Protulipac Ana |
4-2 |
I |
I |
|
|
Milovanović Marta |
6-3 |
II |
|
|
|
Radovanović Milica |
6-3 |
II |
|
|
TAKMIČENjE ORKESTARA
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
|
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
školski orkestar |
|
I |
I |
|
VERONAUKA
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Mijatović Teodora |
3-5 |
III |
|
|
|
Đokić Vasilije |
3-4 |
III |
|
|
|
Grubor Aleksa |
3-5 |
III |
|
|
ISTORIJA
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Tomić Periša |
5-2 |
I |
|
|
|
Bećir Irina |
5-1 |
II |
|
|
|
Vlajić Milica |
5-2 |
II |
|
|
|
Žugić Blagota |
5-3 |
III |
|
|
|
Kujović Miloš |
5-2 |
III |
|
|
|
Šapić Maja |
6-5 |
II |
|
|
|
Vasiljević Stavan |
6-2 |
II |
|
|
|
Dimitrijević Kosta |
6-2 |
III |
|
|
|
Dabović Ivana |
7-1 |
II |
III |
|
|
Novaković Miroljub |
7-1 |
II |
III |
|
|
Tolić Isidora |
7-4 |
III |
|
|
|
Purić Jelena |
7-5 |
III |
|
|
|
Škrbić Helena |
7-5 |
II |
|
|
|
Popović Jasna |
8-2 |
II |
|
|
|
Draganić Dejan |
8-3 |
III |
|
|
GEOGRAFIJA
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Miljanić Bojana |
8-1 |
II |
|
|
|
Draganić Dejan |
8-3 |
II |
|
|
|
Dabović Ivana |
7-1 |
II |
III |
|
|
Lazić Ivana |
7-1 |
III |
|
|
|
Mrđa Nemanja |
7-1 |
III |
|
|
LIKOVNI KONKURS „U SUSRET USKRSU“
r.br. |
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
|
Grabovac Jelena |
7-1 |
I |
|
Prinčevac Milica |
7-1 |
I |
|
grupa učenika |
7-1 |
pohvala |
„MOJA PRVA IZLOŽBA“ - izložba SC Šumice
r.br. |
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
|
Šapić Maja |
6-5 |
pohvala |
|
Radonjić Anđela |
7-2 |
pohvala |
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
Bresko Jovana |
8-3 |
pohvala |
Jezdić Marija |
8-3 |
pohvala |
FIZIČKA KULTURA
OPŠTINSKA TAKMIČENjA
Odbojka – devojčice - treće mesto
Rukomet – devojčice - treće mesto
dečaci - drugo mesto
Košarka –dečaci - drugo mesto
Fudbal - dečaci - treće mesto
|